Akcja „Pomóż dzikom…”

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji „Pomóżmy dzikom wrócić do lasu” i zbiórki żołędzi organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Wołominie. Tak jak w ubiegłych latach, również i tym razem uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i chęcią pomocy przyrodzie Łącznie zebraliśmy 72,3 kg żołędzi – serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji! W tym roku nagrody za zebranie największej ilości żołędzi otrzymali:
• Matylda z kl. 2a – 22 kg
• Oliwier z kl. 6b – 15 kg
• Leon z kl. 2b – 10,3 kg

Zimowy urok

Zimowy urok zagościł w naszej szkole! Choć za oknem brak śniegu, papierowe śnieżynki na korytarzu przenoszą nas w atmosferę świątecznej magii. Choinka, ozdobione okna i łańcuchy stworzone przez naszych uczniów na kiermaszu świątecznym, dodają ciepła i radości, wprowadzając nas w niezapomniany, grudniowy nastrój.

Coraz bliżej święta w zerówkach

Klasy wypełniają się śnieżynkami, Mikołajami i pachnącymi pierniczkami, a dzieci z radością uczestniczą we wspólnych zajęciach plastycznych i ruchowych.

Rozmawiamy o świątecznych tradycjach, kolędujemy  i z ogromnym podekscytowaniem czekamy na wizytę Mikołaja oraz Wigilię.

To chwile pełne uśmiechu, ciepła i dziecięcej radości.

Mikołaj

Święty Mikołaj w 1a. Dziękujemy za miłe spotkanie i prezenty.

Klasa 1 B i wizyta Świętego Mikołaja. Mikołaju, dziękujemy za wspaniałe prezenty!

Dziękujemy Święty Mikołaju za odwiedziny i upominki! 

Klasa 3b