23.06.2026 – zakończenie roku w zeróweczkach. To była piękna i wzruszająca uroczystość. Dzieci wspaniale odegrały „Śnieżkę”, wzbudzając ogromne emocje wśród rodziców i gości. Nie zabrakło łez wzruszenia oraz gromkich braw za tak profesjonalny i pełen zaangażowania występ. Brawo dla wszystkich małych artystów oraz wychowawców za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia!
















