25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych. Uroczystość rozpoczęła się pięknym polonezem na szkolnym dziedzińcu, a następnie w sali odbyło się wręczenie nagród i świadectw oraz pożegnanie Absolwentów. Uroczystość zaszczycili swą obecnością przedstawiciele władz miejskich. Obecny był Kamil Michał Iwandowski – Burmistrz Miasta Zielonka, Andrzej Marek Grodzki – Przewodniczący Rady Miasta, Anna Hrynkiewicz-Skarbnik Miasta, Małgorzata Jankowska – Radna. Serdecznie gratulujemy wszystkim Ósmoklasistom ukończenia szkoły podstawowej. Życzymy powodzenia na dalszej drodze edukacji, wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji!

