Godziny dostępności nauczycieli

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI  W ROKU SZKOLNYM w 2022/2023

Lp. Nazwisko i imię Dzień  Godzina  Sala
1. Bartkowska Iwona poniedziałek 15.15 – 16.15 56
2. Błońska Elżbieta poniedziałek 14.55 – 15.55 45
3. Brzyska Agnieszka środa 10.40 – 11.40 pn
4. Chaim Bernadeta poniedziałek 13.35 – 14.35 pn
5. Chaniewska Joanna wtorek 8.45 – 9.45 pn
6. Cholewska-Zientek Anna czwartek 7.50 – 8.50 10
7. Frąckowiak Marianna wtorek 14.30 – 15.00 24
8. Fuśnik Hanna wtorek 14.30 – 15.30 20
9. Gajewska Wioletta wtorek 8.50 –  9.35 pn
10. Gardzińska Anna poniedziałek 7.45 – 8.45 1
11. Gawerek Monika środa 7.45 – 8.45 21
12. Glinka-Chłopicka Małgorzata środa 13.00 – 14.00 52
13. Habaj Barbara środa 14.30 – 15.30 22
14. Hetnar Grzegorz środa 13.30 – 14.30 42
15. Hetnar Joanna poniedziałek 11.30 – 12.30 pn
16. Jabłońska Elżbieta poniedziałek 17.30 – 18.30 48
17. Jusińska Bożena poniedziałek 13.00 – 14.00 51
18. Karwowska Ewa środa 13.40 – 14.40 2
19. Kielak Katarzyna środa 14.30 – 15.30 11
20. Kudełka Magdalena poniedziałek 14.30 – 15.30 40
21. Kurowska-Polakowska Aleksandra poniedziałek 8.45 – 9.45 53
22. Kuszczyk Tomasz poniedziałek 7.55 – 8.55 pn
23. Laszuk Joanna czwartek 8.30 – 9.30 pn
24. Leśnikowska Karolina czwartek 15.15 – 15.45 10
25. Łach Marta poniedziałek 15.15 -16.15 49
26. Michalska Izabela poniedziałek 13.30 – 14.30 pn
27. Mieszkalski Remigiusz czwartek 7.30 – 8.00 24
28. Olszewska Aneta czwartek 13.40 – 14.40 20
29. Ostrowska Małgorzata środa 7.00 – 8.00 1
30. Pałka Mieczysław czwartek 15.00 – 16.00 12
31. Pietrucha Agata piątek 7.30 – 8.30 5
32. Piwowarczyk Agata czwartek 7.45 – 8.45 pn
33. Pytlewska Michalina środa 15.15 -16.15 33
34. Rudzik Klaudia wtorek 15.30 – 16.30 48
35. Rzeczkowska Angelika poniedziałek 16.10 – 17.10 26
36. Włostowska Anna poniedziałek 16.30 – 17.30 48
37. Wojno Katarzyna poniedziałek 15.30 – 16.30 17
38. Wrzosek Monika środa 7.00 – 8.00 51
39. Wysocka Urszula wtorek 15.00 – 16.00 12
40. Zaburko Anna poniedziałek 12.30 – 13.30 2
41. Zasada Agnieszka środa 15.15 -15.45 24
42. Zgódka Dorota piątek 7.45 – 8.45 21
43. Żak Kamila wtorek 13.30 – 14.30 43