ŚDTM

XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Uczniowie klas piątych wykazali się znajomością szybkiego mnożenia w pamięci. Walczyli o zdobycie jak największej liczby punktów podczas dwuminutowych rund szybkiego liczenia. Doświadczyli  niesamowitych emocji, a przy tym wspaniale się bawili.  Drugoklasiści dopiero zaczynają  przygodę  z mnożeniem. Do sprawdzania wyników wykorzystali kolorowe schody. Nie dość, że trzeba było szybko liczyć, to jeszcze szybciej biegać. W błyskawicznym  mnożeniu online też mamy  mistrzów. Ósma klasa sprawdzając umiejętność mnożenia skorzystała z  logicznej łamigłówki o prostych zasadach, ale rozwiązaniu wymagającym odpowiedniej strategii. Uczniowie klas szóstych i siódmych po dobrze wykonanych działaniach, układali „złotą myśl”.  Każdy sposób godny jest  polecenia, jeśli cię nauczy tabliczki mnożenia.