3Mam talent

Pierwszego dnia wiosny (wtorek 21 marca) Szkoła Podstawowa nr 3 w Zielonce zorganizowała finał Powiatowego Konkursu „3MAM TALENT”. Spotkaliśmy się w sali widowiskowej OKiS. Patronat nad konkursem objął burmistrz miasta Zielonka pan Kamil Michał Iwandowski oraz Wojskowe Zakłady Elektroniczne.
Nasza szkoła reprezentowana była w kategorii klasy IV – VIII przez dwie uczennice klas VII: Aleksandrę Koc z VIIa i Wiktorię Szczęsną z VIIb. Każdy z uczestników przed występem przedstawiał się i krótko prezentował swoje umiejętności. Tak też było z naszymi dziewczynami.
Ola zaśpiewała piosenkę akompaniując sobie doskonale na gitarze. Natomiast Wiktoria jako jedyna uczestniczka prezentowała talent malarski, opowiadając o swoich kilkunastu obrazach wystawionych na scenie na tle dekoracji.
Cieszymy się, że mogłyśmy obserwować wielce uzdolnione koleżanki i  kolegów ze szkół nr2 i nr 3, prezentujące talenty wokalne, instrumentalne, taneczne, a nawet aktorskie (monolog Ani z Zielonego Wzgórza). Mamy nadzieję, że za rok naszą szkołę reprezentować będzie liczniejsza ekipa.