Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi wychowawcami rozpoczęli rok szkolny 2022/2023. Po Mszy Świętej w kościele wszyscy spotkali się na boisku szkolnym, gdzie wprowadzono sztandar i odśpiewano hymn państwowy. Następnie pani dyrektor powitała uczniów po wakacyjnej przerwie. Głos zabrała również sekretarz miasta –  p. Renata Jóźwiak oraz radni: p. Marek Grodzki i p. Tomasz Wołujewicz, życząc kadrze pedagogicznej oraz dzieciom owocnego roku szkolnego pełnego sukcesów.

Ten rok szkolny będzie wyjątkowy dla całej społeczności Jedynki, ponieważ szkoła będzie obchodziła jubileusz 90-lecia.

Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego, wypełnionego nauką, zabawą, spotkaniami z kolegami i koleżankami,  a dla pesymistów mamy dobrą wiadomość – kolejne wakacje na pewno nadejdą już za 10 miesięcy! 😉