Nocne atrakcje w szkole 2b i 3b

22 października, w piątkowy wieczór, klasy 2B i 3B spotkały się w szkole. O 18.00 przygotowaliśmy sale na nocne atrakcje. Mnóstwo frajdy sprawiło nam taszczenie materacy i rozkładanie śpiworów. Były gry planszowe, zabawy integracyjne, filmy. Świetna zabawą była gra detektywistyczna. Z latarkami, po całej szkole, szukaliśmy zaginionego klucza. Dzieci pokazały jak świetnie potrafią współpracować i rozdzielać zadania. Z wrażeniami i emocjami wróciliśmy do sali na pyszną pizzę. Po pełnym przeżyć wieczorze przyszła pora na odpoczynek. Rano, po porannej toalecie i śniadaniu, dumni z siebie rozeszliśmy się do domów. Dla wielu uczniów był to pierwszy, samodzielny nocleg poza domem. Rodzicom gratulujemy tak dzielnych pociech i dziękujemy za pomoc w organizacji nocnej imprezki.