Dzień Papieski

W Polsce, w październiku, obchodzimy Dzień Papieski dla uczczenia pamięci i dziedzictwa jakie pozostawił po sobie św. Jan Paweł II. W roku 2021 obchodziliśmy go pod hasłem „Nie lękajcie się!”. Z tej okazji klasy 6 i 7 wzięły udział w Konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II. Oto lista laureatów: z kl. 6a I miejsce Milena Małecka, II miejsce Pola Golińska, III miejsce Albert Kudełka. Z klasy 6b I miejsce Malwina Brzozowska, II miejsce Pola Kamińska, III miejsce Michał Borkowski i Wiktoria Sawińska. Z kl. 7a I miejsce Fabian Tulej, II miejsce Krzesimir Karbownik, III miejsce Agnieszka Barbarska i Franciszek Wyszomirski. Z klasy 7b I miejsce Lena Kamińska, II miejsce Jakub Wajszczuk, III miejsce Nicole Fabisiak. Z  klasy 7c I miejsce Klara Pyłka, II miejsce Paweł Narożniak, III miejsce Dawid Rostek.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy!