Dzień Dziecka

Takiej matematyki to jeszcze nie było. Po egzaminach zadowoleni z siebie uczniowie 8a świętują Dzień Dziecka:)

Dzień Dziecka w klasie 4a

Choć życzenia już były i prezentów co niemiara,

czas skorzystać z pogody i wyskoczyć dziś na lody.

Piękne, smaczne, kolorowe, dla każdego wyjątkowe.

A rodzicom dziękujemy za lody, które jemy :).

Dzień Dziecka na lekcji matematyki
Dziś święto dzieci, więc na matematyce jest ciekawie i kolorowo. Zaczęliśmy od origami – dmuchanego sześcianu. Dodatkową zaletą tak wykonanej bryły jest to, że można ją bez zniszczenia złożyć na płasko i schować np. między kartki zeszytu, a w razie potrzeby znowu doprowadzić do formy przestrzennej po prostu go… nadmuchując. Następnie zrobiliśmy samoloty z papieru i zawody, który najdalej poleci. Najdłuższy lot odbył samolot Frania z klasy 6a :).

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” 1 czerwca, taniec, bańki, zabawa w pochody, lody i morze uśmiechu.

1 czerwca w klasie 3a świętowaliśmy Dzień Dziecka. Był piknik i zabawy na świeżym powietrzu.

Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich Dzieci!