Informacja zespołu PPP

25.03
Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Chcielibyśmy, w tym szczególnym czasie, zwrócić Waszą uwagę na bardzo ważny temat, jakim jest nastoletnia depresja. Na drugą połowę marca były planowane warsztaty dla uczniów dotyczące tej tematyki. Niestety,ze względów ogólnie wiadomych, nie odbyły się.  Z racji, że temat ten jest  niezwykle ważny, nie chcemy, aby był odkładamy „na później”. Przesyłamy zatem poniżej linki do artykułów, filmików i wywiadów, które są kierowane zarówno do rodziców, jak i uczniów, by nasza świadomość nt. tej choroby była coraz większa. Zawsze, gdy będą mieli Państwo wątpliwości, istnieje możliwość konsultacji telefonicznej ze specjalistami zarówno z naszej Szkoły, jak i z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zielonce.
Serdecznie pozdrawiamy!    Zespół PPP
linki w zakładce:  Pomoc psychologiczno-pedagogiczna