Laureatka

Laureatka ogólnopolskiego konkursu

Uczniowie klasy 3a wzięli udział w ogólnopolskim konkursie literackim „Moja bajka z Bratkiem”. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było napisanie przez dziecko bajki,  której bohaterem był Bratek. Bajkę miał kończyć pouczający morał. W klasie powstało kilkanaście ciekawych prac. Wysłaliśmy jedną.  Komisja spośród nadesłanych z całej Polski bajek wybrała 30 zwycięskich. Wśród nich znalazła się bajka  „O tym, że kłamstwo na krótkich nogach chodzi” napisana przez  naszą uczennicę Magdalenę Dudzik.

Zwycięskie bajki zostaną opublikowane w postaci Dziecięcej Księgi Bajek Bratka. Wydanie  tej książki planowane jest na początek nowego roku szkolnego.

Gratulacje!

https://www.operon.pl/Aktualnosci/Aktualnosci/Konkurs-Moja-bajka-z-Bratkiem-rozstrzygniety