Świąteczne przygotowania w klasie 2c

Kliknij, aby przejść do galerii

W świąteczny nastrój wprowadził nas projekt ,,Święta się zbliżają”. Na kreatywnych zajęciach z tabletem tworzyliśmy animacje poklatkowe.  Nasze pierwsze filmiki przerosły nasze oczekiwania. Stworzyliśmy zabawne, pomysłowe historyjki  z choinką, gwiazdką, Mikołajem, śniegiem i bałwankami.

18 grudnia byliśmy w Siedlisku Leluja, gdzie zamieniliśmy się w słodkich  pomocników Św. Mikołaja. Na warsztatach kulinarnych wypiekliśmy i ozdobiliśmy mnóstwo pierników. Mieliśmy słodkości na kiermasz .

20 grudnia radością zbliżających się Świąt podzieliliśmy się  z osobami starszymi. Odwiedziliśmy Dom Pomocy Społecznej w Zielonce. Spotkaniu towarzyszyła kolęda, kartki z życzeniami, małe prezenty-choinki. Zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie i ciepło. Dziękujemy Seniorom za to ważne przedświąteczne wzruszenie.