II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Unihokeju Chłopców

23 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Zielonce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w unihokeju chłopców. W zawodach brało udział 7 drużyn – uczniowie z: SP 1 Zielonka, SP 2 Zielonka, SP 3 Zielonka, SP 4 Zielonka, SAT Zielonka, SP 1 Ząbki i  SP 3 Ząbki.

Wyniki zawodów:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Zielonce

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonce

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbki

IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonce

V miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbki

VI miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Zielonce

VII miejsce Szkoła Aktywności Twórczej  w Zielonce

 

Skład drużyny:

Filip Szymański, Tobiasz Zapała, Adrian Barzenc, Jakub Wimmer (bramkarz), Maciej Rajkowski, Ignacy Jachim, Igor Piechnik, Aleksander Skonieczny, Kazimierz Jamski, Karol Pergoł, Maciej Jabłoński, Igor Pepłoński, Dawid Szostak, Marcin Moczydłowski.

Gratulujemy !