bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2021/2022

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Iwona Bartkowska psycholog
2. Elżbieta Błońska logopeda, integracja sensoryczna
3. Sylwia Bodjańska edukacja dla bezpieczeństwa
4. Kamila Brzezińska nauczyciel wspomagający
5. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
6. Alicja Chacińska wychowanie przedszkolne
7. Joanna Chaniewska nauczyciel wspomagający
8. Anna Cholewska - Zientek biblioteka, historia
9. Aleksandra Dąbrowska wychowanie przedszkolne
10. Marianna Frąckowiak matematyka, technika
11. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
12. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
13. Aneta Galicka nauczyciel wspomagający
14. Anna Gardzińska wychowanie przedszkolne
15. Monika Gawerek język polski, historia, etyka
16. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
17. Barbara Habaj muzyka, plastyka
18. Grzegorz Hetnar matematyka, informatyka
19. Joanna Hetnar nauczyciel wspomagający
20. Elżbieta Jabłońska świetlica
21. Bożena Jusińska nauczyciel wspomagający
22. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
23. Katarzyna Kielak biblioteka
24. Żaneta Kołakowska świetlica
25. Magdalena Kudełka język angielski, wiedza o społeczeństwie
26. Aleksandra Kurowska-Polakowska nauczyciel wspomagający
27. Tomasz Kuszczyk język hiszpański
28. Joanna Laszuk przyroda, biologia, geografia
29. Marta Łach terapia pedagogiczna
30. Karolina Łopatowska świetlica
31. Karolina Łukawiecka s. Karola religia
32. Izabela Michalska wychowanie fizyczne
33. Remigiusz Mieszkalski fizyka
34. Aneta Olszewska matematyka, informatyka
35. Justyna Osowska język angielski
36. Małgorzata Ostrowska nauczyciel wspomagający
37. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
38. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
39. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
40. Michalina Pytlewska świetlica
41. Angelika Rzeczkowska język polski
42. Bożena Tarapata matematyka
43. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
40. Dorota Wołujewicz świetlica
44. Monika Wrzosek wychowanie przedszkolne
45. Urszula Wysocka historia
46. Anna Zaburko nauczyciel wspomagający
47. Agnieszka Zasada chemia
48. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
49. Kamila Żak język angielski

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddziały przedszkolne A i B Monika Wrzosek; Małgorzata Glinka - Chłopicka 51 i 52
1a Wioletta Gajewska 9
1b Agnieszka Brzyska 7
2a Ewa Karwowska 2
2b Anna Gardzińska 1
3a Hanna Fuśnik 4
3b Agata Pietrucha 5
4a Agata Piwowarczyk 22
1b Izabela Michalska 3
5a Aneta Olszewska 43
5b Monika Gawerek 21
6a Joanna Laszuk 18
6b Angelika Rzeczkowska 26
7a Anna Cholewska - Zientek 10
7b Justyna Libuda 42
7c Marianna Frąckowiak 24
8a Mieczysław Pałka 20
8b Magdalena Kudełka 40
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 22.09.2021
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2017
Dokument oglądany razy: 3 564