bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 04.09.2020, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: zmiany organizacyjne

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2020/2021

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Iwona Bartkowska psycholog
2. Agata Biała logopeda
3. Elżbieta Błońska logopeda, integracja sensoryczna
4. Sylwia Bodjańska edukacja dla bezpieczeństwa
5. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
6. Alicja Chacińska wychowanie przedszkolne
7. Joanna Chaniewska nauczyciel wspomagający
8. Anna Cholewska - Zientek biblioteka, historia
9. Marianna Frąckowiak matematyka, technika, informatyka
10. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
11. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
12. Aneta Galicka nauczyciel wspomagający
13. Anna Gardzińska wychowanie przedszkolne
14. Monika Gawerek język polski, historia, etyka
15. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
16. Barbara Habaj muzyka, plastyka
17. Elżbieta Jabłońska świetlica
18. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
19. Katarzyna Kielak biblioteka
20. Magdalena Kudełka język angielski, wiedza o społeczeństwie
21. Aleksandra Kurowska-Polakowska nauczyciel wspomagający
22. Tomasz Kuszczyk język hiszpański
23. Joanna Laszuk przyroda, biologia, geografia
24. Marta Łach terapia pedagogiczna
25. Karolina Łukawiecka s. Karola religia
26. Izabela Michalska wychowanie fizyczne
27. Remigiusz Mieszkalski fizyka
28. Aneta Olszewska matematyka, informatyka
29. Justyna Osowska język angielski
30. Małgorzata Ostrowska nauczyciel wspomagający
31. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
32. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
33. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
34. Michalina Pytlewska świetlica
35. Zofia Rejman świetlica
36. Angelika Rzeczkowska język polski
37. Alicja Świder psycholog terapeuta
38. Bożena Tarapata matematyka
39. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
40. Dorota Wołujewicz świetlica
40. Monika Wrzosek wychowanie przedszkolne
41. Urszula Wysocka historia
42. Anna Zaburko nauczyciel wspomagający
43. Agnieszka Zasada chemia
50. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
51. Kamila Żak język angielski

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddziały przedszkolne A i B Monika Wrzosek; Małgorzata Glinka - Chłopicka 51 i 52
1a Ewa Karwowska 2
1b Anna Gardzińska 1
2a Hanna Fuśnik 4
2b Agata Pietrucha 5
3a Wioletta Gajewska 9
3b Agnieszka Brzyska 7
4a Aneta Olszewska 20
4b Monika Gawerek 21
5a Joanna Laszuk 18
5b Angelika Rzeczkowska 26
6a Anna Cholewska - Zientek 10
6b Justyna Libuda 42
6c Marianna Frąckowiak 20
7a Mieczysław Pałka 43
7b Magdalena Kudełka 40
8a Agata Piwowarczyk 24
8b Izabela Michalska 22
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 04.09.2020
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2017
Dokument oglądany razy: 3 533