bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 13.09.2019, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: nowe przydziały

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2019/2020

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Agata Biała logopeda
2. Elżbieta Błońska logopeda, integracja sensoryczna
3. Sylwia Bodjańska edukacja dla bezpieczeństwa
4. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
5. Alicja Chacińska wychowanie przedszkolne
6. Joanna Chaniewska nauczyciel wspomagający
7. Anna Cholewska - Zientek biblioteka, historia
8. Aleksandra Dąbrowska wychowanie przedszkolne
9. Marianna Frąckowiak matematyka, technika, informatyka
10. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
11. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
12. Aneta Galicka nauczyciel wspomagający
13. Anna Gardzińska wychowanie przedszkolne
14. Monika Gawerek język polski, historia, etyka
15. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
16. Renata Gryz edukacja wczesnoszkolna
17. Barbara Habaj muzyka, plastyka
18. Elżbieta Jabłońska świetlica
19. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
20. Katarzyna Kielak biblioteka
21. Żaneta Kołakowska świetlica
22. Magdalena Kudełka język angielski, wiedza o społeczeństwie
23. Aleksandra Kurowska-Polakowska nauczyciel wspomagający
24. Tomasz Kuszczyk język hiszpański
25. Joanna Laszuk przyroda, biologia, geografia
26. Justyna Libuda język angielski
27. Marta Łach terapia pedagogiczna
28. Karolina Łopatowska świetlica
29. Karolina Łukawiecka s. Karola religia
30. Izabela Michalska wychowanie fizyczne
31. Remigiusz Mieszkalski fizyka
32. Aneta Olszewska matematyka, informatyka
33. Małgorzata Ostrowska nauczyciel wspomagający
34. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
35. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
36. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
37. Magdalena Popławska język angielski
38. Zofia Rejman świetlica
39. Magdalena Roguska język angielski
40. Angelika Rzeczkowska język polski
41. Ewa Stachura język angielski
42. Alicja Świder psycholog terapeuta
43. Bożena Tarapata matematyka
44. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
45. Dorota Wołujewicz świetlica
46. Urszula Wysocka historia
47. Anna Zaburko nauczyciel wspomagający
48. Agnieszka Zalewa psycholog, doradztwo zawodowe
49. Agnieszka Zasada chemia
50. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
51. Kamila Żak język angielski
52. Danuta Żyto-Sitkiewicz psycholog

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddziały przedszkolne A i B Aleksandra Dąbrowska; Anna Gardzińska; Małgorzata Glinka - Chłopicka 51 i 52
1a Hanna Fuśnik 4
1b Agata Pietrucha 5
2a Wioletta Gajewska 9
2b Agnieszka Brzyska 7
3a Renata Gryz 1
3b Ewa Karwowska 2
4a Joanna Laszuk 18
4b Angelika Rzeczkowska 26
5a Anna Cholewska - Zientek 10
5b Justyna Libuda 42
5c Marianna Frąckowiak 20
6a Mieczysław Pałka 43
6b Magdalena Kudełka 40
7a Agata Piwowarczyk 24
7b Izabela Michalska 22
8a Angelika Rzeczkowska 26
8b Monika Gawerek 21
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 13.09.2019
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2017
Dokument oglądany razy: 3 480