bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 16.09.2017, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: uzupełnienie

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2017/2018

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Elżbieta Błońska logopeda
2. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
3. s. Dorota Chaim religia
4. Anna Cholewska - Zientek biblioteka
5. Aleksandra Dąbrowska edukacja wczesnoszkolna
6. Marianna Frąckowiak matematyka,zajęcia techniczne, technika
7. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
8. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
9. Anna Gardzińska edukacja wczesnoszkolna
10. Monika Gawerek język polski, historia i społeczeństwo, etyka
11. Ewelina Gawryś edukacja wczesnoszkolna
12. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
13. Renata Gryz edukacja wczesnoszkolna
14. Barbara Habaj muzyka, plastyka
15. Elżbieta Jabłońska świetlica
16. Alicja Jagła wychowanie przedszkolne
17. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
18. Żaneta Kołakowska świetlica
19. Grażyna Kowaleczko matematyka
20. Magdalena Kudełka język angielski
21. Tomasz Kuszczyk język hiszpański
22. Joanna Laszuk przyroda
23. Marta Łach terapia pedagogiczna
24. Karolina Łopatowska świetlica
25. Grażyna Malczyk biblioteka
26. Izabela Michalska świetlica, wychowanie fizyczne
27. Małgorzata Myśliwiec edukacja wczesnoszkolna
28. Remigiusz Mieszkalski fizyka
29. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
30. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
31. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
32. Zofia Rejman świetlica
33. Angelika Rzeczkowska język polski
34.

Ewa Stachura

język angielski
35. Paulina Wilgosiewicz zajęcia komputerowe, informatyka
36. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
37. Dorota Wołujewicz

świetlica

38. Urszula Wysocka historia i społeczeństwo
39. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
40. Agnieszka Zasada chemia
41. Danuta Żyto-Sitkiewicz psycholog
42. Kamila Żak język angielski

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddział przedszkolny A Małgorzata Glinka - Chłopicka i Alicja Jagła 55
1a Renata Gryz 1
1b Ewa Karwowska 2
2a Hanna Fuśnik 4
2b Agata Pietrucha 5
2c Anna Gardzińska 10
3a Ewelina Gawryś 7
3b Wioletta Gajewska 9
3c Agnieszka Brzyska 7
3d Małgorzata Myśliwiec 9
4a Mieczysław Pałka 40
4b Magdalena Kudełka 40
5a Agata Piwowarczyk 22
5b Izabela Michalska 24
6a Grażyna Kowaleczko 20
6b Monika Gawerek 21
7a Joanna Laszuk 18
7b Angelika Rzeczkowska 26
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 16.09.2017
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2014
Dokument oglądany razy: 2 451