bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 16.11.2016, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: zmiana nazwiska nauczyciela

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2016/2017

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Alina Andruszkiewicz edukacja wczesnoszkolna
2. Elżbieta Błońska logopeda
3. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
4. Monika Cacko wychowanie przedszkolne
5. Anna Cholewska - Zientek biblioteka
6. Barbara Dawidowska język angielski
7. Aleksandra Dąbrowska edukacja wczesnoszkolna
8. Marianna Frąckowiak matematyka,zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe
9. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
10. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
11. Anna Gardzińska edukacja wczesnoszkolna
12. Monika Gawerek język polski, historia i społeczeństwo, etyka
13. s. Małgorzata Giel religia
14. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
15. Renata Gryz edukacja wczesnoszkolna
16. Barbara Habaj muzyka, plastyka
17. Elżbieta Jabłońska świetlica
18. Alicja Jagła wychowanie przedszkolne
19. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
20. Żaneta Kołakowska świetlica
21. Grażyna Kowaleczko matematyka
22. Magdalena Kudełka język angielski
23. Edyta Kurek wychowanie przedszkolne
24. Marta Kwiatek język angielski
25. Joanna Laszuk przyroda
26. Marta Łach terapia pedagogiczna
27. Karolina Łopatowska świetlica
28. Magdalena Łuniewska edukacja wczesnoszkolna
29. Grażyna Malczyk biblioteka
30. Izabela Michalska świetlica, wychowanie fizyczne
31. Małgorzata Myśliwiec edukacja wczesnoszkolna
32. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
33. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
34. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
35. Magdalena Popławska język angielski
36. Zofia Rejman świetlica
37. Magdalena Roguska język angielski
48. Angelika Rzeczkowska język polski
39. Marta Skłodowska-Zawisza wychowanie przedszkolne
40. Ewa Stachura język angielski
41. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
42. Dorota Wołujewicz

świetlica

43. Urszula Wysocka historia i społeczeństwo
44. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
45. Danuta Żyto-Sitkiewicz psycholog

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddział przedszkolny A Małgorzata Glinka - Chłopicka 40
Oddział przedszkolny B Alicja Jagła 42
Oddział przedszkolny C Marta Skłodowska - Zawisza 43
1a Hanna Fuśnik 4
1b Agata Pietrucha 5
1c Anna Gardzińska 4
2a Alina Andruszkiewicz 7
2b Wioletta Gajewska 1
2c Agnieszka Brzyska 7
2d Małgorzata Myśliwiec 1
3a Aleksandra Dąbrowska 9
3b Ewa Karwowska 9
3c Renata Gryz 2
3d Magdalena Łuniewska 10
4a Agata Piwowarczyk 22
4b Izabela Michalska 24
5a Grażyna Kowaleczko 20
5b Monika Gawerek 21
6a Joanna Laszuk 18
6b Angelika Stańczuk 26
6c Magdalena Popławska 24
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 16.11.2016
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2014
Dokument oglądany razy: 2 308