bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 06.09.2016, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: nowe

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2016/2017

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Alina Andruszkiewicz edukacja wczesnoszkolna
2. Elżbieta Błońska logopeda
3. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
4. Monika Cacko wychowanie przedszkolne
5. Aleksandra Dąbrowska edukacja wczesnoszkolna
6. Marianna Frąckowiak matematyka,zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe
7. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
8. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
9. Anna Gardzińska edukacja wczesnoszkolna
10. Monika Gawerek język polski, historia i społeczeństwo, etyka
11. s. Małgorzata Giel religia
12. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
13. Renata Gryz edukacja wczesnoszkolna
14. Barbara Habaj muzyka, plastyka
15. Elżbieta Jabłońska świetlica
16. Alicja Jagła wychowanie przedszkolne
17. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
18. Żaneta Kołakowska świetlica
19. Izabela Korwacz język angielski
20. Grażyna Kowaleczko matematyka
21. Magdalena Kudełka język angielski
22. Edyta Kurek wychowanie przedszkolne
23. Marta Kwiatek język angielski
24. Joanna Laszuk przyroda
25. Marta Łach terapia pedagogiczna
26. Karolina Łopatowska świetlica
27. Magdalena Łuniewska edukacja wczesnoszkolna
28. Grażyna Malczyk biblioteka
29. Izabela Michalska świetlica, wychowanie fizyczne
30. Małgorzata Myśliwiec edukacja wczesnoszkolna
31. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
32. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
33. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
34. Magdalena Popławska język angielski
35. Zofia Rejman świetlica
36. Magdalena Roguska język angielski
37. Marta Skłodowska-Zawisza wychowanie przedszkolne
38. Ewa Stachura język angielski
39. Angelika Stańczuk język polski
40. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
41. Dorota Wołujewicz

świetlica

42. Urszula Wysocka historia i społeczeństwo
43. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
44. Danuta Żyto-Sitkiewicz psycholog

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddział przedszkolny A Małgorzata Glinka - Chłopicka 40
Oddział przedszkolny B Alicja Jagła 42
Oddział przedszkolny C Marta Skłodowska - Zawisza 43
1a Hanna Fuśnik 4
1b Agata Pietrucha 5
1c Anna Gardzińska 4
2a Alina Andruszkiewicz 7
2b Wioletta Gajewska 1
2c Agnieszka Brzyska 7
2d Małgorzata Myśliwiec 1
3a Aleksandra Dąbrowska 9
3b Ewa Karwowska 9
3c Renata Gryz 2
3d Magdalena Łuniewska 10
4a Agata Piwowarczyk 22
4b Izabela Michalska 24
5a Grażyna Kowaleczko 20
5b Monika Gawerek 21
6a Joanna Laszuk 18
6b Angelika Stańczuk 26
6c Magdalena Popławska 24
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 06.09.2016
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2014
Dokument oglądany razy: 2 219