bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 06.09.2016, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: zmiana sal

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2016/2017

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Alina Andruszkiewicz edukacja wczesnoszkolna
2. Elżbieta Błońska logopeda
3. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
4. Monika Cacko wychowanie przedszkolne
5. Aleksandra Dąbrowska edukacja wczesnoszkolna
6. Marianna Frąckowiak matematyka,zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe
7. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
8. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
9. Anna Gardzińska edukacja wczesnoszkolna
10. Monika Gawerek język polski, historia i społeczeństwo, etyka
11. s. Małgorzata Giel religia
11. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
12. Renata Gryz edukacja wczesnoszkolna
13. Barbara Habaj muzyka, plastyka
14. Elżbieta Jabłońska świetlica
14. Alicja Jagła wychowanie przedszkolne
16. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
15. Żaneta Kołakowska świetlica
16. Izabela Korwacz język angielski
17. Grażyna Kowaleczko matematyka
19. Magdalena Kudełka język angielski
20. Edyta Kurek wychowanie przedszkolne
20. Marta Kwiatek język angielski
21. Joanna Laszuk przyroda
22. Marta Łach terapia pedagogiczna
23. Karolina Łopatowska świetlica
24. Magdalena Łuniewska edukacja wczesnoszkolna
25. Grażyna Malczyk biblioteka
26. Izabela Michalska świetlica, wychowanie fizyczne
26. Małgorzata Myśliwiec edukacja wczesnoszkolna
27. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
29. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
30. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
18. Magdalena Popławska język angielski
31. Zofia Rejman świetlica
33. Magdalena Roguska język angielski
34. Marta Skłodowska-Zawisza wychowanie przedszkolne
35. Ewa Stachura język angielski
35. Angelika Stańczuk język polski
37. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
38. Dorota Wołujewicz

świetlica

39. Urszula Wysocka historia i społeczeństwo
40. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
41. Danuta Żyto-Sitkiewicz psycholog

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddział przedszkolny A Anna Gardzińska 40
Oddział przedszkolny B Marta Skłodowska-Zawisza 43
Oddział przedszkolny C Edyta Kurek 42
1a Alina Andruszkiewicz 7
1b Wioletta Gajewska 1
1c Agnieszka Brzyska 7
1d Magdalena Włodarczyk 1
2a Aleksandra Dąbrowska 9
2b Ewa Karwowska 9
2c Renata Gryz 2
2d Magdalena Łuniewska 10
3a Hanna Fuśnik 4
3b Agata Pietrucha 5
4a Grażyna Kowaleczko 20
4b Monika Gawerek 21
5a Magdalena Kudełka 26
5b Angelika Stańczuk 21
4c Magdalena Krysztofik 24
6a Agata Piwowarczyk 22
6b Joanna Laszuk 18
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 06.09.2016
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2014
Dokument oglądany razy: 2 081