bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 08.04.2015, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: błąd literowy

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Alina Andruszkiewicz wychowanie przedszkolne
2. Elżbieta Błońska logopeda
3. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
4. Agnieszka Dąbkowska terapia pedagogiczna
5. Aleksandra Dąbrowska edukacja wczesnoszkolna
6. Marianna Frąckowiak technika, informatyka
7. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
8. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
9. Anna Gardzińska wychowanie przedszkolne
10. Monika Gawerek język polski, historia i społeczeństwo, etyka
11. s. Małgorzata Giel religia
12. Renata Gryz edukacja wczesnoszkolna
13. Barbara Habaj muzyka, plastyka
14. Elżbieta Jabłońska świetlica
15. Żaneta Kamińska świetlica
16. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
17. Grażyna Kowaleczko matematyka
18. Magdalena Krysztofik język angielski
19. Joanna Laszuk przyroda
20. Marta Łach edukacja wczesnoszkolna
21. Magdalena Łuniewska edukacja wczesnoszkolna
22. Grażyna Malczyk biblioteka
23. Izabela Michalska świetlica, wychowanie fizyczne
24. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
25. Anna Pielat

zajęcia rewalidacyjne

26. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
27. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne, świetlica
28. Zofia Rejman świetlica
29. Magdalena Roguska język angielski
30. Angelika Stańczuk język polski
31. Alicja Świder

zajęcia rewalidacyjne

32. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
33. Dorota Wołujewicz

świetlica

34. Urszula Wysocka historia i społeczeństwo
35. Marta Zawisza wychowanie przedszkolne
36. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
37. Danuta Żyto-Sitkiewicz psycholog

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
0a Alina Andruszkiewicz 43
0b Anna Gardzińska 41
0c Marta Zawisza 42
1a Aleksandra Dąbrowska 9
1b Ewa Karwowska 9
1c Renata Gryz 2
1d Magdalene Łuniewska 10
2a Hanna Fuśnik 4
2b Agata Pietrucha 5
3a Wioletta Gajewska 1
3b Agnieszka Brzyska 7
4a Magdalena Roguska 26
4b Angelika Stańczuk 21
4c Magdalena Krysztofik 24
5a Agata Piwowarczyk 22
5b Joanna Laszuk 18
6a Grażyna Kowaleczko 20
6b Monika Gawerek 21
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 08.04.2015
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2014
Dokument oglądany razy: 1 546