ZEBRANIA Z RODZICAMI ODBĘDĄ SIĘ 12 WRZEŚNIA 2017 ROKU. KLASY 0 - 17:00, KLASY 1-3 - 17:30, KLASY 4-7 - 18:30. ZAPRASZAMY.

Mistrzyni Europy w Jedynce

IMG_1373
  W czwartek 18 maja klasy 1c i 3d spotkały się z niezwykłą mamą naszego ucznia – panią Zofią Klepacką. Jesteśmy wdzięczni za to, że mistrzyni Europy znalazła czas na odwiedziny w naszej szkole, a relację z tego wydarzenia  napisała nasza szkolna reporterka – Zuzia Kaczmarek.
 Wszyscy dobrze wiemy , że aktywność fizyczna jest bardzo potrzebna, żeby człowiek rozwijał się i był zdrowy. W związku z tym 18 maja naszą szkołę odwiedziła pani Zofia Klepacka – mistrzyni Europy w windsurfingu. Pani Zosia jest mamą Mariano, jednego z uczniów, więc chętnie się z nami   spotkała i opowiedziała swoją historię.
Pani Zosia od dziecka marzyła o windsurfingu, niestety była za mała żeby ćwiczyć na tak dużej desce. Specjalnie dla niej wyprodukowano deskę, która była w sam raz. I tak zaczęła się jej kariera. Ćwiczyła po osiem godzin dziennie, bo chciała być najlepsza. Ciężką pracą osiągnęła swój cel. Zdobyła wiele medali i została mistrzynią Europy.
Obecnie trenuje jeszcze boks i lubi pływać. Pani Zosia pokazała nam, że warto walczyć o swoje marzenia. Spotkanie mi się podobało i mam nadzieję, że takich spotkań w naszej szkole będzie więcej.
 
 
nasz patron

Bolesław Prus
ur. 20 sierpnia 1847
zm. 19 maja 1912

Ciekawe linki
Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Bolesława Prusa w Zielonce
ul. Staszica 56, 05-220 Zielonka, tel.: 22 781-00-11, e-mail: sp1wzielonce@poczta.onet.pl
Copyright by www.CentrumCzyzewski.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. | Na silniku windu.org