ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS ÓSMYCH

18 czerwca uczniowie klas ósmych pożegnali naszą szkołę. Uroczystość zaszczycili swą obecnością przedstawiciele władz miejskich. Obecny był Kamil Michał Iwandowski- Burmistrz Miasta Zielonka oraz pani Anna Hrynkiewicz – kierownik CUW. Pani dyrektor przedstawiła wyniki w nauce, zachowaniu, podsumowała dokonania uczniów, przedstawiła wyniki egzaminu ósmoklasisty. Wręczone zostały dyplomy i narody uczniom wyróżniającym się w nauce. 13 najlepszych uczennic otrzymało nagrody Burmistrza. Po zakończeniu części oficjalnej wychowawczynie klas ósmych rozpoczęły galę wręczania Oskarów. Wszyscy uczniowie otrzymali serca w kategorii, która najlepiej do nich pasowała. Uroczystość zakończyliśmy wnosząc na salę tort.

Naszym ósmoklasistom życzymy pomyślności i sukcesów w kolejnym etapie życia, który właśnie teraz się rozpoczyna. Mamy nadzieję, że pamięć o naszej szkole zagości w Waszych sercach na długo i często jeszcze będziecie wracać myślami do spędzonych lat w Jedynce