Zakończenie roku oddziałów zerowych

W poniedziałek, 17 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas zerowych. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście oraz rodzice. Wśród nich obecna była pani dyrektor, która życzyła dzieciom samych sukcesów w szkole oraz wychowawczynie, które rozdały dyplomy ukończenia oddziału zerowego. Dzieci, odświętnie ubrane, odtańczyły poloneza i w przygotowanym przez siebie przedstawieniu opowiedziały historię swojego pobytu w zerówce. Mówiły o tym, czego się nauczyły, z kim współpracowały, co razem zorganizowały.

Naszym najmłodszym życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu w pierwszej klasie