bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2018/2019

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Agata Biała logopeda
2. Elżbieta Błońska logopeda
3. Sylwia Bodjańska edukacja dla bezpieczeństwa
4. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
5. Alicja Chacińska wychowanie przedszkolne
6. Joanna Chaniewska nauczyciel wspomagający
7. Anna Cholewska - Zientek biblioteka, historia, historia i społeczeństwo
8. Marianna Frąckowiak matematyka, zajęcia techniczne, technika, zajęcia komputerowe, informatyka
9. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
10. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
11. Anna Gardzińska edukacja wczesnoszkolna
12. Monika Gawerek język polski, historia, etyka
13. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
14. Aneta Gmaj nauczyciel wspomagający
15. Renata Gryz edukacja wczesnoszkolna
16. Barbara Habaj muzyka, plastyka
17. Elżbieta Jabłońska świetlica
18. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
19. Magdalena Kudełka język angielski, wiedza o społeczeństwie
20. Tomasz Kuszczyk język hiszpański
21. Joanna Laszuk przyroda, biologia, geografia
22. Justyna Libuda język angielski
23. Marta Łach terapia pedagogiczna
24. Karolina Łukawiecka s. Karola religia
25. Grażyna Malczyk biblioteka
26. Izabela Michalska wychowanie fizyczne
27. Remigiusz Mieszkalski fizyka
28. Małgorzata Ostrowska nauczyciel wspomagający
29. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
30. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
31. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
32. Zofia Rejman świetlica
33. Angelika Rzeczkowska język polski
34. Ewa Stachura język angielski
35. Grzegorz Stańczyk matematyka
36. Bożena Tarapata matematyka
37. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
38. Dorota Wołujewicz świetlica
39. Urszula Wysocka historia i społeczeństwo
40. Anna Zaburko nauczyciel wspomagający
41. Agnieszka Zalewa psycholog, doradztwo zawodowe
42. Agnieszka Zasada chemia
43. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
44. Kamila Żak język angielski
45. Danuta Żyto-Sitkiewicz psycholog

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddział przedszkolny A Alicja Chacińska 51
Oddział przedszkolny B Małgorzata Glinka - Chłopicka 52
1a Wioletta Gajewska 9
1b Agnieszka Brzyska 7
2a Renata Gryz 1
2b Ewa Karwowska 2
3a Hanna Fuśnik 4
3b Agata Pietrucha 5
3c Anna Gardzińska 10
4a Anna Cholewska - Zientek 43
4b Justyna Libuda 42
4c Kamila Żak 42
5a Mieczysław Pałka 40
5b Magdalena Kudełka 40
6a Agata Piwowarczyk 24
6b Izabela Michalska 22
7a Anna Zaburko 20
7b Monika Gawerek 21
8a Joanna Laszuk 18
8b Angelika Rzeczkowska 26
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 10.02.2019
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2017
Dokument oglądany razy: 2 725