bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2018/2019

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Agata Biała logopeda
2. Elżbieta Błońska logopeda
3. Sylwia Bodjańska edukacja dla bezpieczeństwa
4. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
5. Alicja Chacińska wychowanie przedszkolne
6. Joanna Chaniewska nauczyciel wspomagający
7. Anna Cholewska - Zientek biblioteka, historia, historia i społeczeństwo
8. Aleksandra Dąbrowska edukacja wczesnoszkolna (urlop)
9. Marianna Frąckowiak matematyka, zajęcia techniczne, technika, zajęcia komputerowe, informatyka
10. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
11. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
12. Anna Gardzińska edukacja wczesnoszkolna
13. Monika Gawerek język polski, historia, etyka
14. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
15. Aneta Gmaj nauczyciel wspomagający
16. Renata Gryz edukacja wczesnoszkolna
17. Barbara Habaj muzyka, plastyka
18. Elżbieta Jabłońska świetlica
19. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
20. Żaneta Kołakowska świetlica (urlop)
21. Grażyna Kowaleczko matematyka, przedsiębiorczość
22. Magdalena Kudełka język angielski, wiedza o społeczeństwie
23. Tomasz Kuszczyk język hiszpański
24. Joanna Laszuk przyroda, biologia, geografia
25. Justyna Libuda język angielski
26. Marta Łach terapia pedagogiczna
27. Karolina Łopatowska świetlica (urlop)
28. Karolina Łukawiecka s. Karola religia
29. Grażyna Malczyk biblioteka
30. Izabela Michalska wychowanie fizyczne
31. Remigiusz Mieszkalski fizyka
32. Małgorzata Ostrowska nauczyciel wspomagający
33. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
34. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
35. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
36. Magdalena Popławska język angielski(urlop)
37. Zofia Rejman świetlica
38. Magdalena Roguska język angielski (urlop)
39. Angelika Rzeczkowska język polski
40. Ewa Stachura język angielski
41. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
42. Dorota Wołujewicz świetlica
43. Urszula Wysocka historia i społeczeństwo
44. Anna Zaburko nauczyciel wspomagający
45. Agnieszka Zalewa psycholog, doradztwo zawodowe
46. Agnieszka Zasada chemia
47. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
48. Kamila Żak język angielski
49. Danuta Żyto-Sitkiewicz psycholog

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddział przedszkolny A Alicja Chacińska 51
Oddział przedszkolny B Małgorzata Glinka - Chłopicka 52
1a Wioletta Gajewska 9
1b Agnieszka Brzyska 7
2a Renata Gryz 1
2b Ewa Karwowska 2
3a Hanna Fuśnik 4
3b Agata Pietrucha 5
3c Anna Gardzińska 10
4a Anna Cholewska - Zientek 43
4b Justyna Libuda 42
4c Kamila Żak 42
5a Mieczysław Pałka 40
5b Magdalena Kudełka 40
6a Agata Piwowarczyk 24
6b Izabela Michalska 22
7a Grażyna Kowaleczko 20
7b Monika Gawerek 21
8a Joanna Laszuk 18
8b Angelika Rzeczkowska 26
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 14.11.2018
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2017
Dokument oglądany razy: 2 524