bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 28.09.2018, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: zmiana zatrudnienia

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2018/2019

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Elżbieta Błońska logopeda
2. Sylwia Bodjańska edukacja dla bezpieczeństwa
3. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
4. Alicja Chacińska wychowanie przedszkolne
5. Joanna Chaniewska nauczyciel wspomagający
6. Anna Cholewska - Zientek biblioteka, historia, historia i społeczeństwo
7. Aleksandra Dąbrowska edukacja wczesnoszkolna (urlop)
8. Marianna Frąckowiak matematyka, zajęcia techniczne, technika, zajęcia komputerowe, informatyka
9. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
10. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
11. Anna Gardzińska edukacja wczesnoszkolna
12. Monika Gawerek język polski, historia, etyka
13. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
14. Aneta Gmaj nauczyciel wspomagający
15. Renata Gryz edukacja wczesnoszkolna
16. Barbara Habaj muzyka, plastyka
17. Elżbieta Jabłońska świetlica
18. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
19. Żaneta Kołakowska świetlica (urlop)
20. Grażyna Kowaleczko matematyka, przedsiębiorczość
21. Magdalena Kudełka język angielski, wiedza o społeczeństwie
22. Tomasz Kuszczyk język hiszpański
23. Joanna Laszuk przyroda, biologia, geografia
24. Justyna Libuda język angielski
25. Marta Łach terapia pedagogiczna
26. Karolina Łopatowska świetlica (urlop)
27. Karolina Łukawiecka s. Karola religia
28. Grażyna Malczyk biblioteka
29. Izabela Michalska wychowanie fizyczne
30. Remigiusz Mieszkalski fizyka
31. Małgorzata Ostrowska nauczyciel wspomagający
32. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
33. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
34. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
35. Magdalena Popławska język angielski(urlop)
36. Zofia Rejman świetlica
37. Magdalena Roguska język angielski (urlop)
38. Angelika Rzeczkowska język polski
39. Ewa Stachura język angielski
40. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
41. Dorota Wołujewicz świetlica
42. Urszula Wysocka historia i społeczeństwo
43. Anna Zaburko nauczyciel wspomagający
44. Agnieszka Zalewa psycholog, doradztwo zawodowe
45. Agnieszka Zasada chemia
46. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
47. Kamila Żak język angielski
48. Danuta Żyto-Sitkiewicz psycholog

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddział przedszkolny A Alicja Chacińska 51
Oddział przedszkolny B Małgorzata Glinka - Chłopicka 52
1a Wioletta Gajewska 9
1b Agnieszka Brzyska 7
2a Renata Gryz 1
2b Ewa Karwowska 2
3a Hanna Fuśnik 4
3b Agata Pietrucha 5
3c Anna Gardzińska 10
4a Anna Cholewska - Zientek 43
4b Justyna Libuda 42
4c Kamila Żak 42
5a Mieczysław Pałka 40
5b Magdalena Kudełka 40
6a Agata Piwowarczyk 24
6b Izabela Michalska 22
7a Grażyna Kowaleczko 20
7b Monika Gawerek 21
8a Joanna Laszuk 18
8b Angelika Rzeczkowska 26
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 28.09.2018
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2017
Dokument oglądany razy: 2 496