bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 06.03.2018, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: zmiana przydziałów

Kadra

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
im. BOLESŁAWA PRUSA W ZIELONCE

rok szkolny 2017/2018

Urszula Wysocka – dyrektor szkoły
Mieczysław Pałka– wicedyrektor szkoły

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
1. Elżbieta Błońska logopeda
2. Agnieszka Brzyska edukacja wczesnoszkolna
3. s. Dorota Chaim religia
4. Anna Cholewska - Zientek biblioteka
5. Aleksandra Dąbrowska edukacja wczesnoszkolna (urlop)
6. Marianna Frąckowiak matematyka, zajęcia techniczne, technika
7. Hanna Fuśnik edukacja wczesnoszkolna, matematyka
8. Wioletta Gajewska edukacja wczesnoszkolna
9. Anna Gardzińska edukacja wczesnoszkolna
10. Monika Gawerek język polski, historia i społeczeństwo, etyka
11. Ewelina Gawryś edukacja wczesnoszkolna
12. Małgorzata Glinka-Chłopicka wychowanie przedszkolne
13. Renata Gryz edukacja wczesnoszkolna
14. Barbara Habaj muzyka, plastyka
15. Elżbieta Jabłońska świetlica
16. Alicja Jagła wychowanie przedszkolne
17. Ewa Karwowska edukacja wczesnoszkolna
18. Żaneta Kołakowska świetlica
19. Grażyna Kowaleczko matematyka, zajęcia komputerowe
20. Magdalena Kudełka język angielski (urlop)
21. Tomasz Kuszczyk język hiszpański
22. Joanna Laszuk przyroda, biologia, geografia
23. Justyna Libuda język angielski
24. Marta Łach terapia pedagogiczna
25. Karolina Łopatowska świetlica
26. Grażyna Malczyk biblioteka
27. Izabela Michalska świetlica, wychowanie fizyczne
28. Małgorzata Myśliwiec edukacja wczesnoszkolna
29. Remigiusz Mieszkalski fizyka
30. Mieczysław Pałka wychowanie fizyczne
31. Agata Pietrucha edukacja wczesnoszkolna
32. Agata Piwowarczyk wychowanie fizyczne
33. Magdalena Popławska język angielski urlop)
34. Zofia Rejman świetlica
35. Magdalena Roguska język angielski (urlop)
36. Angelika Rzeczkowska język polski
37. Ewa Stachura język angielski
38. Paulina Wilgosiewicz zajęcia komputerowe, informatyka
39. Katarzyna Wojno pedagog szkolny
40. Dorota Wołujewicz świetlica
41. Urszula Wysocka historia i społeczeństwo
42. Dorota Zgódka religia,  wychowanie do życia w rodzinie
43. Agnieszka Zasada chemia
44. Danuta Żyto-Sitkiewicz psycholog
45. Kamila Żak język angielski

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW  I  SAL

KLASA IMIĘ I NAZWISKO SALA
Oddział przedszkolny A Małgorzata Glinka - Chłopicka i Alicja Jagła 55
1a Renata Gryz 1
1b Ewa Karwowska 2
2a Hanna Fuśnik 4
2b Agata Pietrucha 5
2c Anna Gardzińska 10
3a Ewelina Gawryś 7
3b Wioletta Gajewska 9
3c Agnieszka Brzyska 7
3d Małgorzata Myśliwiec 9
4a Mieczysław Pałka 40
4b Magdalena Kudełka w zast. Marianna Frąckowiak 40
5a Agata Piwowarczyk 22
5b Izabela Michalska 24
6a Grażyna Kowaleczko 20
6b Monika Gawerek 21
7a Joanna Laszuk 18
7b Angelika Rzeczkowska 26
 



Opublikował: Marianna Frąckowiak
Publikacja dnia: 06.03.2018
Podpisał: Urszula Wysocka
Dokument z dnia: 18.09.2017
Dokument oglądany razy: 2 471