„Żyj zdrowo i kolorowo!”

Kliknij, aby przejśćc do galerii
 „Żyj zdrowo i kolorowo!”- pod takim hasłem bawiliśmy się w sobotę, 10 czerwca, na festynie  rodzinnym, zorganizowanym przy współpracy rodziców, uczniów oraz pracowników naszej szkoły. Impreza miała na celu promocję zdrowego stylu życia oraz wdrażanie zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej. Festyn rozpoczął się od  krótkiej choreografii przygotowanej przez zespół taneczny oraz przemówienia p. dyrektor – Urszuli Wysockiej  oraz przedstawiciela Rady Rodziców - p. Tomasza Wołujewicza, którzy życzyli wszystkim udanej zabawy.
Uczniowie  przygotowali stoiska na których czekało wiele niespodzianek. Aby wziąć udział w loterii i otrzymać doniczkę z aksamitką uczniowie zbierali stempelki, odpowiadając na pytania.  Na scenie odbyły się pokazy dzieci: wokalne, teatralne i taneczne. Przygotowano także zabawy ruchowe, przeprowadzone przez naszych nauczycieli.  Ciekawą atrakcją dla najmłodszych był dmuchaniec, malowanie twarzy oraz możliwość przejażdżki konnej. Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, kawa, herbata, sałatki owocowe szaszłyki. Można było posilić się grillowaną kiełbaską oraz innymi  pysznościami.
Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu.