Paczucha dla Malucha

Podarujmy dzieciom uśmiech

W tym roku organizujemy zbiórkę dla Domu Dziecka nr 16 w Warszawie. Najmłodsze dziecko ma 11 miesięcy, a najstarsze 9 lat. Każdy uczeń będzie miał szansę wspomóc naszą inicjatywę i stworzyć własną paczkę dla najmłodszych.
Od 1.12.2023 będziecie mogli wylosować serduszko z imieniem dziecka, dla którego stworzycie prezent świąteczny.
Paczkę można wykonać w grupie.
Paczki powinny zawierać przedmioty w nienaruszonym stanie (nowe)
Akcja trwa do 18.12.2023r.

Lista najpotrzebniejszych rzeczy:
Chemia i art. czystościowe: proszek do prania zwykły i hipoalergiczny, płyn do płukania, kapsułki do prania, mydło w płynie, chusteczki suche i wilgotne, pampersy rozmiar 4, 5, 6, Domestos, płyn do podłóg Ajax itp.
Kosmetyki: szampony i żele do kąpieli dla dzieci.
Art. spożywcze: Słodycze (chętnie ciastka), herbatki owocowe, płatki śniadaniowe, mąka, cukier, olej, kaszki mleczno-ryżowe, makaron, kakao, nutella, konfitury, miód.

Paczuszki przynosimy do sali nr 43 do p. Marzeny Kędzińskiej oraz p. Magdaleny Kudełki sala nr 40.