Bal

BAL KARNAWAŁOWY TO DZIEŃ NIEZWYKŁY, CZĘSTO WYCZEKIWANY PRZEZ WIELE TYGODNI. JEST ATRAKCJĄ BARDZO LUBIANĄ PRZEZ DZIECI, DOSTARCZAJĄCĄ IM WIELU PRZEŻYĆ I RADOŚCI.

10.02  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wybraliśmy króla i królowa balu, były piękne dyplomy i drobne niespodzianki.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.