Pierwsza klasa – informacja o rekrutacji

Szanowni Państwo,

W związku z zakończeniem rekrutacji do klas pierwszych oraz do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Prusa w Zielonce na rok szkolny 2020/2021 informujemy, że złożone przez Państwa wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie i kandydaci zostali zakwalifikowani do szkoły.

Celem uzupełnienia czynności rekrutacyjnych prosimy Państwa, aby w dniach   14 kwietnia 2020 roku do dnia 23 kwietnia 2020 roku przesłali Państwo na adres email: sp1wzielonce@poczta.onet.pl potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do szkoły w postaci pisemnego oświadczenia. Druk do pobrania znajduje się na stronie internetowej szkoły www.sp1.zielonka.pl w zakładce Rekrutacja.

Przypominamy, że szkoła jest zamknięta. Jeżeli Państwo nie mają możliwości wysłania druku on-line, mamy prośbę do Rodziców, którzy  będą dostarczać druk potwierdzenia przez rodzica kandydata woli przyjęcia do szkoły osobiście o przyciśnięcie dzwonka znajdującego się przy drzwiach wejściowych do szkoły żeby osoba dyżurująca mogła Państwu umożliwić wejście. Prosimy również o zachowanie zasad bezpieczeństwa zachowując stosowną odległość od pracownika szkoły. Dokument prosimy umieścić w skrzynce znajdującej się na parterze szkoły. Obok skrzynki znajdują  się formularze do wypełnienia, dla Rodziców, którzy nie mają możliwości pobrania i wydrukowania wzorów. Dokumenty prosimy dostarczać w godzinach 8.00-15.00.

W razie pytań prosimy dzwonić pod numer telefonu 502 584 275.

                                                                                              Serdecznie dziękujemy