INFORMACJA

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Prusa w Zielonce dotycząca obostrzeń w zakresie obsługi interesantów

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, uprzejmie informuję, iż z uwagi na bezpieczeństwo pracowników, wprowadzone zostały obostrzenia w zakresie obsługi interesantów.

Zgodnie z informacją Burmistrza Miasta Zielonka dotyczącą szkół i przedszkoli https://mobile.zielonka.pl/aktualnosc-3710-informacje_burmistrza_dot_szkol_i.html
i decyzją o nie zawieszaniu procesów rekrutacyjnych do szkół i przedszkoli prowadzonych przez Miasto Zielonka (szczegóły dostępne na stronie Miasta

https://mobile.zielonka.pl/aktualnosc-3667-rekrutacja_do_placowek_przedszkolnych.html informujemy, iż nie zostaną wprowadzone zmiany w zakresie dni i godzin pracy sekretariatu szkoły. Jednak od dnia 12 marca 2020 roku  obsługa interesantów w szkole, w tym składanie wniosków rekrutacyjnych, będzie miało miejsce na paterze szkoły gdzie gromadzone będą dokumenty w specjalnie przygotowanej bezpiecznej skrzynce.

Najbliższe dwa tygodnie to czas zakrojonych działań, które mają zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. Dlatego apelujemy o ograniczenie aktywności  i odwiedzanie wszelkich budynków użytkowności publicznej jedynie celem załatwienia spraw nagłych, koniecznych i pilnych. Chrońmy swoje zdrowie i wspólnie dbajmy o nasze bezpieczeństwo.