ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W Jedynce już w piątek 8 listopada zaczęliśmy świętowanie 101.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Najpierw był uroczysty apel, podczas którego wspólnie śpiewaliśmy patriotyczne pieśni. Podczas prezentacji pokazującej trudną, lecz piękną historię naszego kraju widać było na twarzach publiczności ogromne wzruszenie. Wyjątkową niespodziankę przygotowali najmłodsi uczniowie z naszych zerówek-zaśpiewali piękną pieśń o fladze Polski. Potem na przerwach wspólnie bawiliśmy się, rozwiązując krzyżówki i quizy o Polsce. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy swoją postawą podczas naszego dzisiejszego wspólnego świętowania pokazali co to znaczy być prawdziwymi patriotami. O godz. 11.11. społeczność Jedynki wspólnie odśpiewała hymn narodowy z okazji Dnia Niepodległości Polski.

Zorganizowana akcja była wstępem do obchodów zbliżającego się święta 11 listopada.