Czekolada dla seniora – wyniki

   Kiedy na jednym ze spotkań wolontariatu zastanawialiśmy się nad formami pomocy w naszym lokalnym środowisku, zrodziło się w nas pragnienie, aby przy okazji odwiedzin mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, ofiarować im „coś” słodkiego. Postanowiono, że zorganizujemy w szkole zbiórkę czekolad pod hasłem: „Czekolada dla seniora”. Nikt nie spodziewał się, że nasza społeczność szkolna, w ciągu miesiąca, zbierze ponad 1000 czekolad, a dokładnie 1146 tabliczek czekolady. Od początku akcji klasa 0a wiodła prym, inni starali się ją dogonić. Ostatecznie grupa 0a zebrała 290 czekolad, zaraz za nimi uplasowała się klasa p. A. Rzeczkowskiej – 4b, z wynikiem 114 czekolad. Także klasie 1b udało się przekroczyć granicę „setki”, zebrawszy 105 czekolad. Dziękujemy dzieciom, rodzicom i wychowawcom! Wkrótce pierwszą turę czekolad przekażemy mieszkańcom zielonkowskiego DPS’u.