TYDZIEŃ KREATYWNOŚCI

Od 9-13 września w naszej szkole trwał Tydzień Kreatywności i królowała Kropka. W poniedziałek uczniowie klas 0-5 obejrzeli przedstawienie o Vashiti – głównej bohaterce książki „Kropka” Petera Reynoldsa, której losy stały się inspiracją dla Międzynarodowego Dnia Kropki- wielkiego święta kreatywności, innowacyjności i zabawy, a potem sami zaczęli działać.

W trakcie całego tygodnia nie tylko świetnie się bawiliśmy i wspólnie tworzyliśmy kropkowe dzieła, zróżnicowane tematycznie i przedmiotowo, ale i rozmawialiśmy o naszych talentach, pasjach, szukaliśmy mocnych stron i odkrywaliśmy potencjał tkwiący w pracy grupowej. Pomysłowość naszych uczniów nie miała granic, a sposobów świętowania nie można było zliczyć. Mamy nadzieję, że wszyscy którzy do tej pory nie wierzyli w siebie odkryli swój potencjał i dzięki wsparciu nauczycieli i rówieśników wzmocnili się w pokonywaniu własnych słabości i zrozumieli, że na szczycie zawsze znajdzie się miejsce dla tych, którzy chcą osiągnąć sukces.