ZIELONA SZKOŁA KLAS 4

W ubiegłym tygodniu (13 – 17.05.2019) klasy czwarte naszej szkoły wzięły udział w zielonej szkole. Postawiliśmy na integrację oraz aktywność sportową. Boiska i korty ośrodka w Mrągowie, położonego tuż nad jeziorem Czarnym sprzyjały grom i zabawom. Była ścianka wspinaczkowa, pływanie pontonem, strzelanie z łuku czy gra w baseball. Nie przeszkodziła nam nawet zła pogoda. Zawody kubeczkowe, konkursy talentów czy zabawa w „pchli targ” dostarczała wielu wrażeń. Uczniowie zwiedzili także wnętrza bunkrów w Mamerkach, gdzie pozyskali wiele ciekawych informacji o II wojnie światowej. Widzieliśmy nawet replikę bursztynowej komnaty, oraz wnętrza niemieckiej łodzi podwodnej. Wróciliśmy wypoczęci, w doskonałych humorach oraz pełni wrażeń.