BEZPIECZNY UCZEŃ

SPOTKANIA Z POLICJĄ – „BEZPIECZNY UCZEŃ”

W ramach działań profilaktycznych „Bezpieczny uczeń”, policjanci Sekcji Profilaktyki Społecznej Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji odwiedzili w dnia 27 i 28 lutego naszą szkołę. W trakcie spotkań z uczniami funkcjonariusze zwrócili szczególną uwagę na bezpieczne poruszanie się po drodze.

Spotkanie miało na celu zachęcenie dzieci do poznawania i stosowania zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Funkcjonariusze podczas przeprowadzonych spotkań w poszczególnych klasach zwrócili szczególną uwagę na konieczność używania elementów odblaskowych i kasków zarówno przez pieszych jak i rowerzystów. Zajęcia odbyły się w klasach I – VIII. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i ochoczo odpowiadały na pytania zadawane przez policjantów.