Ogłoszenie

Kuratorium Oświaty informuje, że w dniu 28 lutego 2019 r. na terenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy ul. Kazimierza Wóycickiego 1/3 odbędzie się konferencja wojewódzka „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”.

W programie konferencji zaplanowano m.in. omówienie istoty i typologii zjawiska związanego z komunikacją oraz odpowiedzialności za stosowanie niezgodnego z ogólnie przyjętymi normami społecznymi i zabronionego prawem sposobu komunikacji.

Do uczestnictwa w konferencji zaproszono również Ośrodki Doskonalenia Nauczycieli w celu przedstawienia Państwu oferty zajęć/szkoleń/warsztatów, które mam nadzieję będą stanowiły źródło wsparcia w realizacji zajęć profilaktycznych z uczniami.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00 (rejestracja uczestników od godziny 9:00). Proszę o dokonywanie zgłoszeń uczestnictwa z wykorzystaniem poniższego linku: http://kuratorium.waw.pl/konferencja-komunikacja

Serdecznie zapraszamy do zapisu (liczba miejsc jest ograniczona). O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.