BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 22.01.2019 w naszej szkole odbył się „BAL KARNAWAŁOWY” dla uczniów klas 0-3.
Uczniowie przy pomocy nauczycieli przygotowali dekorację karnawałową sali gimnastycznej. Królowały kolorowe balony oraz szarfy. Podopieczni oprócz tego mieli za zadanie przebranie się za ulubione postaci. Po parkiecie szkolnej sali gimnastycznej biegały Indianki, biedronki, strażacy, policjanci, księżniczki i królewny. Nie zabrakło również ninja, a także robotów. Dzieci niezwykle entuzjastycznie zaangażowały się w imprezę. Animatorzy przygotowali zestaw gier, zabaw i konkursów, którym towarzyszyła muzyka. Uczniowie mogli wykazać się kreatywnością, bystrością i refleksem. Ponadto uczniowie mogli pochwalić się umiejętnościami tanecznymi i sprawnością ruchową. Atmosfera balu spowodowała, że wszystkie dzieci poddały się wirowi zabawy. Bal karnawałowy zakończył się zabawą „w pociąg”. Po ponad dwugodzinnej  zabawie uczniowie poszli do swoich sal lekcyjnych, gdzie opowiadali o swoich odczuciach i wrażeniach po BALU.