Zapraszamy na SPOTKANIE Z ORTOPTYSTĄ

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w ramach akcji pod hasłem „ Dysleksja czy Optodysleksja” zapraszamy rodziców uczniów klas 0 – 3 oraz wychowawców i nauczycieli na spotkanie ze specjalistą w dziedzinie ortoptyki panią Magdaleną Rogowską – Roszczyk. Podczas prelekcji zostanie przybliżona tematyka zaburzeń pracy mięśni oka, które skutkują trudnościami w nabywaniu umiejętności czytania i pisania.

Spotkanie odbędzie się 13.11. 2018 ( przed zebraniami w  klasach) o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej.

Podczas zebrań będzie możliwość zapisania dziecka na bezpłatne ortoptystyczne badania przesiewowe, które będą prowadzone w naszej szkole od 20 listopada. Badania będzie prowadziła pani Sylwia Marchwacka – ortoptysta  z „ORTIX” w Zielonce.

Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu i skorzystania z  tej wyjątkowej  oferty, która we współpracy z zaproszonymi  specjalistami przygotowaliśmy dla Państwa oraz uczniów naszej szkoły.

Zespół psychologiczno- pedagogiczny