Dziękujemy

W naszych czasach patriotyzm i wychowanie patriotyczne  utraciły siłę wyrazu. Używane są często dla osiągnięcia określonych, bieżących celów. To co dobre i szlachetne próbuje się wyśmiać. Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości  jest doskonałą okazją, aby kształtować właściwe postawy.  W tym wyjątkowym  roku w naszej szkole  podejmowane są różnorodne, mniejsze i większe działania.  Za czwartkową  lekcję  patriotyzmu  dziękujemy panu Grzegorzowi Dudzikowi  Burmistrzowi Miasta Zielonka, który objął patronat nad wydarzeniem i wsparł finansowo zakup flagi.  Babcia Zuzi  i Jakuba  uszyła  tę niezwykłą flagę. Bardzo serdecznie  dziękujemy. Mamie Maćka  i Dominiki – za składanie, rodzicom Kingi za cięcie i nagrywanie. Szycia flag dla uczniów poszczególnych  klas podjęły się mamy i babcie. To przykłady  bezinteresownej pomocy i społeczność Jedynki jest za to wdzięczna.