„W rodzinie siła!”

Kliknij, aby przejść do galerii

Za nami kolejny Festyn rodzinny. Jak co roku pogoda i towarzystwo dopisało. Było coś dla ciała i dla ducha. Uczniowie z klas 0-III prezentowali swoje talenty wokalne i taneczne wykonując piosenki tematycznie związane z motywem przewodnim naszej imprezy. Czas umilały nam występy chórzystów i utalentowanych muzycznie uczniów z Zespołu instrumentalnego. Mieliśmy również okazję podziwiać wystawę prac plastycznych naszych wychowanków. Różnorodne stanowiska klas z przygotowanymi przez uczniów i rodziców wspaniałymi rękodziełami, wśród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie, kusiły różnymi formami i kolorami. Do współpracy zapraszali wolontariusze  naszego Szkolnego koła wolontariatu i zachęcali do podjęcia wspólnych działań na rzecz pomocy innym. Było malowanie buziek i zaplatanie kolorowych warkoczyków, które powoli stają się symbolem wakacji. Było wesoło i kolorowo. Na boisku rozgrywały się szalone gry i zabawy sportowe: Baloniada, Crayzy  piłka nożna, Bieg w płetwach. Mocarze prezentowali swą siłę, biorąc udział w konkursie podnoszenia ciężarów lub przeciąganiu liny. Najwięksi krzykacze zmierzyli siłę swego głosu miernikiem poziomu dźwięku. A kto pragnął spokojniejszej rozrywki, mógł zagrać w bule, krykieta, powspominać stare, dobre czasy oglądając kroniki szkolne lub po prostu posiedzieć przy grillu. A grill tego roku, jak zwykle wspaniały. Rada rodziców zadbała o strawę dla ciała: pieczone kiełbaski, kolorowe sałatki oraz inne pyszności i smakołyki kusiły swoim wyglądem i zapachem.

Miło nam było też gościć przedstawicieli naszych zielonkowskich władz i naszych byłych uczniów, którzy z uśmiechem i sentymentem wspominali naukę w naszej szkole, podkreślając, że najważniejsza w szkole jest dobra atmosfera.

Dziękujemy naszej wspaniałej społeczności szkolnej za mnóstwo atrakcji i pozytywnej energii! Dziękujemy WSZYSTKIM Rodzinom, bowiem było to o Was, dla Was, i dzięki Wam!