Konkurs Plastyczny „Niepełnosprawni są wśród nas” rozstrzygnięty

 

Dzieci z klas drugich i trzecich uczestniczyły w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Niepełnosprawni są wśród nas – Polska Niepodległa naszym wspólnym domem” organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Ostrówku. Po pierwszym etapie szkolnym do kolejnego etapu przystąpiło piętnastu uczniów.  Cztery osoby otrzymały wyróżnienia i ciekawe nagrody, a pozostali nagrody pocieszenia. Dyrektor naszej szkoły Pani Urszula Wysocka wręczyła wyróżnienia

i nagrody oraz pogratulowała uczestnikom konkursu, również tym nieobecnym z klasy 2a, którzy przebywają na zielonej szkole.

 

Osoby wyróżnione to:

Maria Gniazdowska kl. 2b

Zofia Gniazdowska kl. 2b

Wiktoria Sawińska kl. 2c

Nina Kaczmarczyk kl. 3a

 

Serdecznie gratulujemy!!!