W rodzinie siła!

„W rodzinie siła!”- to  hasło tegorocznego festynu rodzinnego. 9 czerwca  wspólnie z rodzicami, uczniami i nauczycielami będziemy bawić się i świętować.  To w rodzinie  wszystko się zaczyna, to w niej tkwią korzenie, z których czerpiemy siłę na całe życie. Dla każdego dziecka  czas spędzony wspólnie z rodzicami jest bezcenny. Chcemy, aby rodzice podzielili się ze wszystkimi dziećmi swoimi pasjami, podróżami, ciekawymi umiejętnościami. W każdej klasie na pewno znajdą się tacy „pozytywnie zakręceni” rodzice. Może będzie to dobra okazja, aby nauczyć się od mamy jak lepi się pierogi, robi na szydełku, a od taty sztuki fotografowania. Oprócz uczenia się od siebie nawzajem, na stoiskach będzie można nabyć różne  gadżety wykonane przez dzieci, które z pewnością ucieszą rodziców. Zapraszamy do aktywności fizycznej. Na wszystkich czekają wyścigi w workach, bieg „na trzech nogach”, rzut podkową i wiele innych, zabawnych konkurencji. Może uda się rozegrać turniej w piłkę siatkową. Gdyby powalczyły drużyny mam, tatusiów, nauczycieli, uczniów i może zielonkowskich samorządowców na pewno byłaby to nie lada gratka. Jeśli pogoda dopisze wszyscy uczniowie Jedynki dla swoich mam przygotują ogromny,  kwiatowy dywan (ale to niespodzianka).

Ciekawą atrakcją dla najmłodszych będzie  dmuchaniec, malowanie twarzy oraz puszczanie ogromnych baniek mydlanych.  Zapraszamy na domowe wypieki, pyszną kawę, herbatę, sałatki owocowe i szaszłyki. Można będzie  posilić się grillowaną kiełbaską oraz innymi pysznościami.

Przyjdź! Bawmy się wspólnie!