Łyżwiarze z „Jedynki” na „Łyżwiarskich Czwartkach” sezon 2017/2018.

Łyżwiarskie zawody w sezonie 2017/2018 rozgrywane na Torze „STEGNY” w Warszawie dobiegły końca. Podczas ośmiu czwartkowych imprez uczniowie z 8. szkół podstawowych rywalizowali na dystansach od 50 do 300 metrów. W klasyfikacji drużynowej „Jedynka” zajęła V miejsce, na które wytrwale pracowało 35. uczniów naszej szkoły.
Szczególne gratulacje należą się uczniom, którzy w rywalizacji indywidualnej zajęli miejsca nagradzane ( I – VI), byli to:

Rocznik 2006:
Malinowski Hubert – miejsce IV.

Rocznik 2005:
Pałka Martyna – miejsce II Udział w imprezie był możliwy dzięki sekcji łyżwiarskiej prowadzonej przez MUKS ZIELONKA, której działalność finansowana jest ze środków Miasta Zielonka, pracy opiekunów p. Joanny Laszuk i koordynatora sekcji p. Mieczysława Pałki, który zaprasza chętnych do udziału w następnej imprezie w grudniu 2018 r.