Mamy tangramowych mistrzów

Kliknij, aby przejść do galerii

W piątek odbyły się zawody w układaniu tangramu. Przez ostatnie półtora miesiąca uczniowie klas 1 -3 pilnie  przygotowywali się. Każdą wolną chwilę pasjonaci tej japońskiej łamigłówki wykorzystywali na układanie coraz to trudniejszych wzorów. Klasowi rekordziści mogli pochwalić się imponującymi wynikami  – 150 różnych figur. Podczas piątkowych zmagań najlepsi z najlepszych mierzyli się też z presją czasu, bowiem w czasie 35 minut należało ułożyć (zgodnie  z zasadami) jak najwięcej wzorów. Mamy mistrzów.

Klasy 1

Mozer Marcel, Rostkowski Patryk,  Piecek Alicja

Klasy 2

Koc Aleksandra, Godlewska Emilia, Dudzik Magdalena

Klasy 3

Karbownik Krzesimir, Wysocka Weronika, Dominiak Dominik

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do kontynuowania tej zabawy. Łączy przyjemne z pożytecznym.