Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Dnia 13 lutego 2018r uczniowie z klasy 1b oraz 2c zaprezentowali program artystyczny poświęcony babciom i dziadkom.

Zaproszeni „dziadkowie” licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uczniowie z kl.1 b i 2c zaprezentowali przedstawienia o Babci i Dziadku, zaśpiewali piosenki oraz zatańczyli rock ‚n’ rolla. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie. Na zakończenie każda Babcia i Dziadek otrzymali piękny upominek wykonany własnoręcznie przez wnuczęta.