Dzień Pluszowego Misia

Kliknij, aby przejść do galerii

W tym roku Pluszowy Miś obchodzi swoje 115 urodziny.

Z tej okazji w piątek – 24 listopada w bibliotece szkolnej można było  podziwiać wystawę pluszowych  misiów dużych i małych przyniesionych przez uczniów, obejrzeć galerię prac plastycznych i kolorowanek sławnych i znanych misiów m.in. Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Yogi, Coralgola, misia Wojtka i peruwiańskiego niedźwiadka Paddingtona oraz wystawę książek o misiach i niedźwiadkach, które znajdują się w księgozbiorze biblioteki. Uczniowie odpowiadali na pytania i zagadki związane z misiami bajkowymi, wykazali się dużą wiedzą na temat życia niedźwiedzi żyjących na świecie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa polegająca na rysowaniu misia z zakrytymi oczami. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę –misiowe żelki i „małe conieco” czyli słodki poczęstunek.

Najsympatyczniejszymi misiami – choć wszystkie misie były śliczne – zostały misie, które należały do Zosi Gniazdowskiej, Zosi Jirowiec i Edytki Matyjak.